Infolinka : 0902 055 552


Reklamačný poriadok

Kupujúcemu odporúčame pred prevzatím a zaplatením zásielky od kuriéra alebo z pošty, na mieste skontrolovať či zásielka nie je poškodená. Zodpovednosť za škodu prechádza na kupujúceho v momente prevzatia tovaru od dopravcu. Z tohto dôvodu je odberateľ povinný skontrolovať si tovar pri preberaní od dopravcu. Pokiaľ odberateľ zistí poškodenie je v jeho záujme zaznamenať poškodenie v prítomnosti prepravcu. Zodpovednosť za škody spôsobené pri preprave nesie prepravca. Podpísaním prevzatia tovaru odberateľ potvrdzuje prevzatie tovaru v nepoškodenom stave.
V prípade reklamácie zašle kupujúci reklamovaný tovar na adresu sídla spoločnosti alebo ho doručí osobne. Tovar musí byť riadne zabalený a má obsahovať: reklamovaný tovar vrátane príslušenstva, kópiu faktúry, záručný list, popis závady a kontaktné údaje kupujúceho – spiatočná adresa, tel. číslo, e-mail. Tovar zasielajte buď formou balíka, alebo doporučene ako list. Pri zaslaní tovaru dobierkou nebude táto zásielka prijatá.
Reklamovaný tovar musí byť dodaný čistý a mechanicky nepoškodený.
Náklady na prepravu reklamovaného tovaru smerom od kupujúceho k predávajúcemu hradí kupujúci. Poštovné a iné poplatky nevraciame.
Spiatočnú prepravu po vybavení oprávnenej reklamácie hradí predávajúci.
V prípade, že dôjde k vade výrobku v záručnej dobe, má zákazník právo na odstránenie vzniknutej vady.

Bližšie informácie o reklamáciách a možnosti uplatnenia si záručnej opravy sú uvedené v záručnom liste.


Doporučujeme
Varo Príručná pokladňa MOT MB300EU

Varo Príručná pokladňa MOT MB300EU

Cena s DPH : 20.32 Eur s DPH
Dostupnosť : skladom

Novinka
Kreator Podpera 125 kg 2 ks KRT671001

Kreator Podpera 125 kg 2 ks KRT671001

Cena s DPH : 49.24 Eur s DPH
Dostupnosť : skladom
Obchodné podmienky
Portál POWERPLUSXQ.SK prevádzkuje POWER PLUS - LR, s. r. o., Sedlice 149, 082 43 Sedlice, mobil : 0902 055 552, e-mail : info@powerplusxq.sk
© 2010 POWER PLUS - LR, s. r. o. , s.r.o. - Všetky práva vyhradené , systém DREVARI.SK - TIMBERPOLIS